Reference

Zvolte si typ nemovitosti

Jsme členy:

Koupě domu v Kalištích na Vysočině. (p. Freyová)

Dobrý den, ráda bych se podělila o svoji zkušenost se službami paní Freyové.Provázela mě celým prodejem domku od začátku až do konce.Za svůj život už jsem pár zkušeností s RK udělala, ale tohle byla první makléřka, ke které jsem cítila plnou důvěru..Díky svým zkušenostem mohu srovnávat a poprvé jsem zde necítila jako štvaná zvěř v boji o provizi.Svojí práci dělá prostě srdcem a je to vidět.Kdyby se takto chovali všichni zaměstnanci realitních kanceláří, lidé by se pak nebáli jejich služeb využívat.Ze zkušenosti vím, že hodně lidí radši kupuje a prodává bez RK, právě z výše uvedených důvodů.Paní Freyová patří mezi malé procento makléřů, kteří do své práce vkládají nasazení a osobní přístup, díky kterému byl pak celý proces prodeje velmi příjemný. Paní Freyová všechno zařídila, dokonce i takové služby, o kterých se mi v předchozích letech ani nesnilo a nevěděla jsem, že mohou být součástí. A právě z tohoto důvodu už nyní vím, že  až dokončím rekonstrukci domečku, moc ráda v něm přivítám na návštěvě právě paní Freyovou, abych jí mohla ukázat, jak se to povedlo. Nedovedu si představit, že bych měla stejný pocit zvát si domů realitní makléře, se kterými jsem spolupracovala předtím.Paní Freyová je ale  něco víc, než jen makléř.Proto jí ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na viděnou. S přátelským pozdravem Renata Pospíchalová

Koupě bytu U Trojice v Českých Budějovicích (p. Freyová)

Dobrý den, ke konci roku 2018 jsme prostřednictvím Vaší realitní kanceláře koupili byt v Českých Budějovicích. Máme za důležité poděkovat makléřce paní Romaně Freyové, neboť se nám s velkým nasazením plně věnovala. Paní Freyová je, dle našeho názoru, velkou profesionálkou ve svém oboru. Mohli jsme se na ni obrátit v denních i nočních hodinách, vždy se nám ochotně věnovala. Během našeho hledání jsme se potkali s mnoha makléři, ale nejvíce ochotná, příjemná a hlavně spolupracující byla právě paní Romana Freyová. Paní Freyovou doporučujeme všem, kteří potřebují pomoc v této oblasti.

Velice děkujeme za její trpělivost, ochotu, lidskost a vstřícnost. S pozdravem manželé Vávrovi

Prodej RD v Písku (p. Naidrová)

Paní Helenka je nejen profesionál ve svém oboru, ale za její prací stojí hlavně její velká ochota, lidský přístup a příjemné jednání. Nejen, že obchod, tedy prodej naší nemovitosti proběhl v pořádku, ale paní Naidrová se postarala o vše od myšlenky prodeje až po jeho realizaci. Trpělivě zařizovala vše nejen okolo prohlídek, dotazů (nejen mých jako prodávajícího, ale i všech zájemců o koupi ), ale hlavně s úsměvem vyřídila všechnu s tím spojenou administrativu. Za což jí znovu srdečně děkuji, všem vřele doporučuji a když budu v budoucnu sama opět přemýšlet ať už o koupi nebo jakémkoliv prodeji nemovitosti, vím, že se vždy obrátím jen a jen na paní Helenku Naidrovou. 

Škrnová Ivana

Prodej bytu 2+1 v Písku (p. Naidrová)

Poděkování.

Vážená paní Naidrová,

chtěli jsme Vám s manželkou ještě jednou poděkovat za služby spojené s prodejem naší nemovitosti v Písku..Od prvního okamžiku jste nám poskytovala kvalitní poradenství při výběru vhodného klienta-kupce, důležité informace k přípravě nemovitosti k prodeji, k postupu prodeje a byla jste nezbytným "tlumícím" prvkem při jednání mezi námi a pozdějšími kupci. Kromě přípravy nemovitosti k prodeji, jsme se vlastně nemuseli starat o nic, vše potřebné jste zařídila a nás to zatížilo pouze přítomností při prohlídkách a pak při podpisu smluv.

Ještě jednou Vám děkujeme, snažíme se Vás doporučit svým známým a pokud budeme v budoucnu prodávat další nemovitost, určitě se na Vás obrátíme.

 

S úctou Vaši vděční klienti.

 

Jiří a Věra Ludvovi

Koupě bytu 2+kk Kladno (p. Freyová)

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat paní Freyové za profesionální přístup, vstřícné jednání a především děkuji za její lidskost. Budu doporučovat všem našim známým. Vaše realitní kancelář má špičkového profesionála. 

S pozdravem
Alexandra Marková

Prodej chalupy v Dolním Dvořišti (p. Freyová)

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s prodejem nemovitosti. Před několika dny byl ukončen prodej mé chalupy v Dolním Dvořišti prostřednictvím Vaší společnosti. Děkuji  paní Romaně Freyové za milé, vstřícné, citlivé a profesionální jednání. S prodejem nemovitosti jsem neměla žádnou zkušenost a paní Freyová všechno perfektně  zařídila, zorganizovala a trpělivě vysvětlila. 

Přeji pěkný den.

Jaroslava Řežábková

 

Koupě bytu 3+1 V. Talicha v ČB (p. Freyová)

Dobrý den,

děkuji za výbornou spolupráci při zprostředkování nákupu nemovitosti a služby Vaší RK mohu vřele doporučit.

 

S pozdravem Petr Pavlečka

Koupě bytu 3+1 V ČB (p. Freyová)Koupě bytu od paní Freyové z Etapa Reality byl koncert. Naprosto perfektní servis,
laskavé, milé a profesionální jednání. Vše proběhlo bez starostí a bez problémů.
Měli jsme velké štěstí. Tímto jí chceme poděkovat za vstřícnost a ochotu.
Velmi rádi doporučíme každému. S pozdravem
Dana Blažková 
Daniel Blažek

Prodej bytu (p. Freyová)

Dobrý den, kupovali jsme s manželem byt prostřednictvím vaší RK (pí. Freyová). Chtěla bych jí tímto poděkovat za její ochotu a profesionalitu. Oceňuji hlavně to, že jsme jí mohli kdykoliv zavolat a ona se vším poradila a pomohla.
Děkuji Mikšíková

Prodej bytu 3+1 ČB (p.Naidrová)

 Letos jsme se rozhodli prodat byt, a proto jsme kontaktovali paní makléřku Helenu Naidrovou. A udělali jsme dobře. Hlavně díky ní vše proběhlo v pořádku. Líbilo se nám, že nám vše podrobně vysvětlila a vždy nás obeznámila s následujícími kroky. Kdykoliv jsme potřebovali, byla "na příjmu" ochotna nám pomoci. Vaší realitní kancelář můžeme vřele doporučit. Jste opravdoví profesionálové:-)
 
S pozdravem
  
 Jana Urbánková

Koupě bytu 2+kk Krčínova ul. ČB (p. Freyová)

Celý obchod proběhl na velmi profesionální úrovni, kdy mě, jako kupující, paní Freyová provedla jednotlivými kroky. Vždy mne informovala o tom, co právě zařizuje a co bude následovat. Vše nám jednoduše vysvětlila tak, abychom tomu s paní prodávající rozuměly. Na mně zbylo pouze zajištění financování a dokonce i s tím mi pomohla paní Freyová - komunikace s bankou týkající se kupované nemovitosti, odhadu apod. byla zcela v její režii. RK Etapa mi poskytla nadstandardní podporu, zajistila veškerý právní servis spojený s koupí bytu, přepis na KN a přepis energií. To vše prostřednictvím milé profesionální makléřky, paní Freyové, kterou jsem mohla kontaktovat v kteroukoliv denní hodinu, nikdy mě neodmítla a když bylo potřeba, tak mi dodávala optimismus :) S paní Freyovou jsem nikdy neměla pocit, že jsem jen jedna z mnoha klientů, nechovala se ke mně povýšeně, ani se mi byt nesnažila vnutit za každou cenu, tak jako to dělají někteří makléři z jiných RK. Myslím, že jsem měla opravdu štěstí, když jsem narazila právě na ni a rozhodně ji doporučuji všem, kteří uvažují o prodeji nebo koupi nemovitosti. E. Kocábková

Prodej bytu 3+1 Strakonice (p. Naidrová)

Velmi děkuji za profesionání přístup paní Heleny Naidrové  při prodeji našeho bytu.

Díky jejímu profesionálnímu jednání vše proběhlo bez problémů. 

Příjemné , zodpovědné a profesionální jednání doporučuji všem. 

Děkuji  Samková

Prodej RD Zbudov (p.Pipek)

V době prodeje nemovitosti jsme se obrátili na firmu Etapa reality zastoupenou panem Robertem Pipkem. Při veškerém jednání spojeném s prodejem nemovitosti jsme se vždy setkali s příjemným,vystupováním pana R. Pipka, pro kterého nebyl nikdy problém cokoli projednat a zařídit, co v danou chvíli bylo pro uskutečnění prodeje nemovitosti potřebné. Hlavně díky panu R. Pipkovi proběhl prodej nemovitosti v krátké době a bez toho, aby smluvní strany musely vyřizovat jakékoli úřední povinnosti zahrnující například převod energií, komunikaci s finančním úřadem apod.
 
D.V.

Koupě RD Zbudov (p.Pipek)

Dobrý den p. Pipku,

s Vašimi službami jsme byli s přítelem naprosto spokojení. Naše sympatie jste si získal již při prohlídce domu a neztratil je ani během vyřizování všech následných formalit. Díky Vám vše proběhlo rychle a hladce a takřka bez starostí. Rozhodně bychom Vás doporučili i dalším případným klientům, protože o ně určitě bude postaráno tak perfektně jako o nás.  Ještě jednou moc děkujeme za Vaše milé a profesionální chování.

Krásný den, R. Benedová a A. Kukla

Prodej RD Vráto (p.Pipek)

 

 

Velmi děkuji panu Pipkovi za vstřícné jednání,lidský přístup a ochotu při vyřizování prodeje rodinného domku. Pokud budu potřebovat služby realitního makléře, s důvěrou se na pana Pipka obrátím.

 

Vlasta Vítková

Koupě bytu 2+kk ČB (p.Freyová)

Za 6. týdnů vlastníkem nemovitosti  /koupě bytu 2+kk/ jsem se stala díky paní Freyové   z realitní kanceláře ETAPA REALITY. Musím ocenit komplexní rozsah služeb, který mi byl poskytnut a celý obchod se tedy realizoval za poměrně krátkou dobu. Provázaný  a plný servis  obsahující právní, notářské služby, finanční poradce, bankovní ústavy, zkrátka všechny potřebné kontakty, které paní Freyová  zajistila,  byly pro mne velkým přínosem. Nemusela jsem se o nic starat.

Doporučení v oblasti realitního trhu je nejlepší způsob, jak vybrat kvalitní služby. Já doporučuji  paní Freyovou a ještě jednou děkuji za profesionální  a navíc velice příjemný přístup.

 

Lenka Matoušková

Prodej chalupy Blehov (p.Naidrová)

Dobrý den,
velmi bychom touto cestou chtěli poděkovat paní makléřce Naidrové, za perfektní a nad očekávání kvalitní práci - při prodeji rodinného domu - chalupy, zatížené hypotékou. Po mnoha zkušenostech s prodejem a prací jiných realitek, jsme k celé spolupráci vzhlíželi skepticky. Ovšem přístup paní Naidrové nás absolutně odzbrojil. Jedná se o zkušeného profesionála, ale především o velmi milého a ochotného člověka, který dokáže podpořit, pomoci a především vyřešit jakýkoli problém. 
Velmi děkujeme za nezapomenutelnou spolupráci.
 
S pozdravem Zemanovi

Koupě chalupy Blehov (p.Naidrová)

Dobrý den. S potěšením musím pochválit práci paní Naidrové, která byla v případě koupě nemovitosti velmi aktivní, bezchybná, pečlivá,velmi dobře mne informovala o formalitách, ze kterých jsem měl obavy, že se v nich nevyznám, ochotná a nutno zmínit, že vyhověla mým možnostem a pracovala i o víkendu. Za což jí patří mé díky. Přeji Vám víc takových makléřek a makléřů a mnoho Úspěchů.

Václav Roden

Prodej bytu 1+1 a koupě bytu 3+1 ČB (p.Pipek)

Realizací prodeje a zároveň koupě bytu, načasování všeho tak, aby bylo možné se rovnou přestěhovat, vyřídit všechny potřebné formality a dostát všem zákonným povinnostem - dle mého nadlidský úkol, navíc v omezeném časovém horizontu. Ne však pro pana Pipka z RK Etapa.

Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním a lidským přístupem. Vždy si našel čas, vše ochotně vysvětlil, všechno zařídil a nikdy, opravdu nikdy mu nechyběl úsměv na tváři.

I když prodej bytu a následná koupě bytu většího nebyla úplně jednoduchá záležitost, pan Pipek vše vyřešil velmi rychle a dal nám pocítit opravdu skvělý pocit z nadstandartního jednání.

Jsem velmi ráda, že jsem se s panem Pipkem setkala, a pokud bych v budoucnu řešila cokoli ohledně nemovitostí, určitě pouze přes něj.

Velice ho doporučuji a přeji si, aby na světě bylo víc lidí, jako pan Pipek....

 

IvanaŠebestová

Koupě bytu 3+1 Otavská ČB (p.Pipek)

V únoru 2015 jsme kupovali byt 3+1 v ulici Otavská 1055 v Českých Budějovicích. Koupě byla realizována přes makléře pana Roberta Pipka bez jakýchkoliv problémů. Pan Pipek vystupoval vždy profesionálně. Komunikace s ním, prohlídka bytu, schůzky, příprava dokumentace k převodu nemovitosti, praktické rady, to vše bylo vždy perfektní a rychlé. Poskytl nám komplexní servis, o němž se dá říci, že je v režimu „all inclusive“. Pokud bychom v budoucnu opět řešili nějakou nemovitost, určitě se na něj znovu rádi obrátíme. Pana Pipka můžeme vřele doporučit.
 
Helena Vordová

Prodej bytu 3+1 J.Bendy ČB (p.Pipek)

Dobrý den pane Pipku,

s Vaší prací jsem byla velice spokojená. Setkala jsem se s profesionálním přístupem, vstřícností a ochotou vyřešit jakoukoli situaci, která při koupi bytu nastala. Pracovní doba nehrála vůbec žádnou roli a mohla jsem se na Vás obrátit v kteroukoli hodinu. Tímto Vám velice děkuji.

Přeji hezký den

 

Valsová

Prodej bytu v Pelhřimově (p.Pipek)

Dobrý den,

děkuji p. Robertu Pipkovi z realitní kanceláře ETAPA za profesionalitu při  prodej bytu v Pelhřimově, za ochotu při úplném vyřízení souvisejících formalit.

Doporučuji ho za serióznost a důvěryhodné jednání .

 

L. Sehnal

Koupě pozemku Tábor (p.Naidrová)

Dobrý den,

v minulém roce jsme zakoupili pozemek na stavbu rodinného domu v Táboře, který nabízela Vaše realitní kancelář. Veškeré náležitosti jsme průběžně vyřizovali s realitní makléřkou paní Helenou Naidrovou. S potěšením mohu konstatovat, že paní Naidrová byla po celou dobu velmi vstřícná, ochotná, bezprostředně řešila naše připomínky a ochotně zodpovídala naše dotazy, popř. vyřídila vše, o co jsme ji žádali. S její prací jsme byli vždy plně spokojeni a mohu ji vřele doporučit ostatním, aby se na ni obrátili, pokud budou mít zájem prodat či koupit nějaké reality.

S pozdravem

Ingeborg Kliková

Prodej bytu J.Bendy ČB (p.Freyová)

Dobrý den,

 
Spolupráce s paní Freyovou pro mě byla neocenitelná především tím, že jsem se o nic nemusela starat. Paní Freyová jako jediný ze všech makléřů, kteří byt chtěli prodávat, se mnou byla v aktivním kontaktu - informovala mě o vývoji reakcí na inzerát a poradila s vhodnou úpravou ceny. Jakmile se kupec našel, vyřešila za mě veškerou administrativu a upozornila na věci, které musím dořešit.
 
Příjemný osobní přístup, zodpovědnost, dotahování věcí a spolehlivost - tyto vlastnosti bych očekávala u každého realitního makléře, reálně však mohu říci, že jsem se s nimi setkala jen u paní Freyové.
 
Vaší práce si opravdu cením, moc díky za Vaší pomoc.
 
Ať se Vám daří!
 
Lucie Chrástecká 

Prodej bytu 2+1 na sídlišti Šumava a převod bytu 3+1 ul.M.Horákové v ČB (p.Pipek)

Přístup p. Pipka je vysoce profesionální, odborník na svém místě, příjemné vystupování, 100% spolehlivý. Budu doporučovat všem, kteří chtějí prodávat a kupovat nemovitost !
 

Aberlová Petra

Prodej RD Ratibořské Hory (p.Pipek)

Při prodeji mého domu jsem oslovila pana Pipka z realitní kanceláře Etapa. Sdělila jsem mu své představy a pan Pipek už se o vše postaral. Dům byl prodaný za 1 týden. Zajistil prohlídky i právní služby. Vše odborně, ochotně, k mé úplné spokojenosti. Jeho služby bych určitě všem doporučila.
 

Eva Kovalčíková

Prodej RD Písek (p.Naidrová)

Realitní kancelář ETEPA je úžasná.

Jednala jsem s p.Helenou Naidrovou  s kterou je nádherná domluva, vždy mi vše vysvětlila a hlavně zařídila.  Jednala tak, jako když prodává vlastní domek a zařídila věci o kterých jsem vůbec nevěděla a je jich opravdu dost.
Našla mi dobrého kupce a jinak jsem se o prodej prakticky nestarala.
Mám s ní mnoho zkušeností jak s pronájmem bytu, s prodejem domu v Písku a s tím navazující koupě nového bytu v Praze.
Dále jsem se také na ní obrátila o pomoc pro dceru s převedením bytu a vyřízení hypotéky a vše dopadlo výborně.
Tímto jsem jí chtěla moc poděkovat a Realitní kancelář ETEPA vřele doporučuji.            

B.Kaufmanová

Prodej bytu Planá nad Lužnicí (p.Naidrová)

Dobrý den,

v loni jsem prodávala byt a dostala jsem doporučení na paní Naidrovou. Tak jsem to zkusila, první setkání proběhlo v pořádku, se vším mne seznámila a já se rozhodla, že to zkusím a dopadlo to velice dobře. Byt jsem prodala.
Byla jsem moc spokojená všechno běželo jak mělo a o všem jsem byla včas informovaná.
Proto vřele doporučuji všem.
Děkuji za spolupráci.
Csirková

Převod bytu 2+kk na sídlišti Vltava ČB (p.Freyová)

Paní Freyová z realitní kanceláře EtapaReality byla profesionální, ochotná vždy se domluvit na termínu jednání, který vyhovoval mě. Pomohla zajistit rychlé vyřízení prodeje bytu. A nesmím zapomenout její příjemné vystupování.
S pozdravem Krivackova

Prodej bytu 2+kk ul. Lipenská, ČB (p.Pipek)

Moje  reference stran pana Pipka jsou jen kladné s jeho prací jsem byl spokojen. Nemám co bych dál dodal a pakliže budu v budoucnosti něco prodávat, co se týče nemovitosti, určitě se na něj s radostí obrátím .

Karel Zámečník

Koupě pozemku Tábor (p.Naidrová)

Děkuji realitní kanceláři ETAPA a paní Naidrové za profesionalitu při koupi pozemku v
Táboře. Tuto realitní kancelář všem vřele doporučuji. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a vstřícnému jednání si dnes můžeme plnit sny. Vše proběhlo hladce v příjemné atmosféře a drobné komplikace byly rychle a k naší velké spokojenosti vyřešeny.

Děkuji paní Heleně Naidrové  J.P.

Prodej/převod bytu 3+1 M.Horákové ČB (p.Pipek)

 

Pan Robert Pipek, realitní makléř je člověk na svém místě. Setkala jsem se s profesionálním, velmi vstřícným přístupem. Pro každého klienta je radost spolupracovat s takovým realitním makléřem, který si získá vaší důvěru. RK můžu doporučit všem co potřebují profesionální nákup, nebo prodej své nemovitosti.

 

Edita Nalezená-Krčková

13 článků
2 strany
předchozí 1 2