Reference

Zvolte si typ nemovitosti

Jsme členy:

Prodej RD v Písku (p. Naidrová)

Paní Helenka je nejen profesionál ve svém oboru, ale za její prací stojí hlavně její velká ochota, lidský přístup a příjemné jednání. Nejen, že obchod, tedy prodej naší nemovitosti proběhl v pořádku, ale paní Naidrová se postarala o vše od myšlenky prodeje až po jeho realizaci. Trpělivě zařizovala vše nejen okolo prohlídek, dotazů (nejen mých jako prodávajícího, ale i všech zájemců o koupi ), ale hlavně s úsměvem vyřídila všechnu s tím spojenou administrativu. Za což jí znovu srdečně děkuji, všem vřele doporučuji a když budu v budoucnu sama opět přemýšlet ať už o koupi nebo jakémkoliv prodeji nemovitosti, vím, že se vždy obrátím jen a jen na paní Helenku Naidrovou. 

Škrnová Ivana

Prodej bytu 2+1 v Písku (p. Naidrová)

Poděkování.

Vážená paní Naidrová,

chtěli jsme Vám s manželkou ještě jednou poděkovat za služby spojené s prodejem naší nemovitosti v Písku..Od prvního okamžiku jste nám poskytovala kvalitní poradenství při výběru vhodného klienta-kupce, důležité informace k přípravě nemovitosti k prodeji, k postupu prodeje a byla jste nezbytným "tlumícím" prvkem při jednání mezi námi a pozdějšími kupci. Kromě přípravy nemovitosti k prodeji, jsme se vlastně nemuseli starat o nic, vše potřebné jste zařídila a nás to zatížilo pouze přítomností při prohlídkách a pak při podpisu smluv.

Ještě jednou Vám děkujeme, snažíme se Vás doporučit svým známým a pokud budeme v budoucnu prodávat další nemovitost, určitě se na Vás obrátíme.

 

S úctou Vaši vděční klienti.

 

Jiří a Věra Ludvovi

Koupě bytu 2+kk Kladno (p. Freyová)

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat paní Freyové za profesionální přístup, vstřícné jednání a především děkuji za její lidskost. Budu doporučovat všem našim známým. Vaše realitní kancelář má špičkového profesionála. 

S pozdravem
Alexandra Marková

Prodej chalupy v Dolním Dvořišti (p. Freyová)

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s prodejem nemovitosti. Před několika dny byl ukončen prodej mé chalupy v Dolním Dvořišti prostřednictvím Vaší společnosti. Děkuji  paní Romaně Freyové za milé, vstřícné, citlivé a profesionální jednání. S prodejem nemovitosti jsem neměla žádnou zkušenost a paní Freyová všechno perfektně  zařídila, zorganizovala a trpělivě vysvětlila. 

Přeji pěkný den.

Jaroslava Řežábková

 

Koupě bytu 3+1 V. Talicha v ČB (p. Freyová)

Dobrý den,

děkuji za výbornou spolupráci při zprostředkování nákupu nemovitosti a služby Vaší RK mohu vřele doporučit.

 

S pozdravem Petr Pavlečka

Koupě bytu 3+1 V ČB (p. Freyová)Koupě bytu od paní Freyové z Etapa Reality byl koncert. Naprosto perfektní servis,
laskavé, milé a profesionální jednání. Vše proběhlo bez starostí a bez problémů.
Měli jsme velké štěstí. Tímto jí chceme poděkovat za vstřícnost a ochotu.
Velmi rádi doporučíme každému. S pozdravem
Dana Blažková 
Daniel Blažek

Prodej bytu (p. Freyová)

Dobrý den, kupovali jsme s manželem byt prostřednictvím vaší RK (pí. Freyová). Chtěla bych jí tímto poděkovat za její ochotu a profesionalitu. Oceňuji hlavně to, že jsme jí mohli kdykoliv zavolat a ona se vším poradila a pomohla.
Děkuji Mikšíková

Prodej bytu 3+1 ČB (p.Naidrová)

 Letos jsme se rozhodli prodat byt, a proto jsme kontaktovali paní makléřku Helenu Naidrovou. A udělali jsme dobře. Hlavně díky ní vše proběhlo v pořádku. Líbilo se nám, že nám vše podrobně vysvětlila a vždy nás obeznámila s následujícími kroky. Kdykoliv jsme potřebovali, byla "na příjmu" ochotna nám pomoci. Vaší realitní kancelář můžeme vřele doporučit. Jste opravdoví profesionálové:-)
 
S pozdravem
  
 Jana Urbánková

Koupě bytu 2+kk Krčínova ul. ČB (p. Freyová)

Celý obchod proběhl na velmi profesionální úrovni, kdy mě, jako kupující, paní Freyová provedla jednotlivými kroky. Vždy mne informovala o tom, co právě zařizuje a co bude následovat. Vše nám jednoduše vysvětlila tak, abychom tomu s paní prodávající rozuměly. Na mně zbylo pouze zajištění financování a dokonce i s tím mi pomohla paní Freyová - komunikace s bankou týkající se kupované nemovitosti, odhadu apod. byla zcela v její režii. RK Etapa mi poskytla nadstandardní podporu, zajistila veškerý právní servis spojený s koupí bytu, přepis na KN a přepis energií. To vše prostřednictvím milé profesionální makléřky, paní Freyové, kterou jsem mohla kontaktovat v kteroukoliv denní hodinu, nikdy mě neodmítla a když bylo potřeba, tak mi dodávala optimismus :) S paní Freyovou jsem nikdy neměla pocit, že jsem jen jedna z mnoha klientů, nechovala se ke mně povýšeně, ani se mi byt nesnažila vnutit za každou cenu, tak jako to dělají někteří makléři z jiných RK. Myslím, že jsem měla opravdu štěstí, když jsem narazila právě na ni a rozhodně ji doporučuji všem, kteří uvažují o prodeji nebo koupi nemovitosti. E. Kocábková

Prodej bytu 3+1 Strakonice (p. Naidrová)

Velmi děkuji za profesionání přístup paní Heleny Naidrové  při prodeji našeho bytu.

Díky jejímu profesionálnímu jednání vše proběhlo bez problémů. 

Příjemné , zodpovědné a profesionální jednání doporučuji všem. 

Děkuji  Samková

Prodej RD Zbudov (p.Pipek)

V době prodeje nemovitosti jsme se obrátili na firmu Etapa reality zastoupenou panem Robertem Pipkem. Při veškerém jednání spojeném s prodejem nemovitosti jsme se vždy setkali s příjemným,vystupováním pana R. Pipka, pro kterého nebyl nikdy problém cokoli projednat a zařídit, co v danou chvíli bylo pro uskutečnění prodeje nemovitosti potřebné. Hlavně díky panu R. Pipkovi proběhl prodej nemovitosti v krátké době a bez toho, aby smluvní strany musely vyřizovat jakékoli úřední povinnosti zahrnující například převod energií, komunikaci s finančním úřadem apod.
 
D.V.

Koupě RD Zbudov (p.Pipek)

Dobrý den p. Pipku,

s Vašimi službami jsme byli s přítelem naprosto spokojení. Naše sympatie jste si získal již při prohlídce domu a neztratil je ani během vyřizování všech následných formalit. Díky Vám vše proběhlo rychle a hladce a takřka bez starostí. Rozhodně bychom Vás doporučili i dalším případným klientům, protože o ně určitě bude postaráno tak perfektně jako o nás.  Ještě jednou moc děkujeme za Vaše milé a profesionální chování.

Krásný den, R. Benedová a A. Kukla

Prodej RD Vráto (p.Pipek)

 

 

Velmi děkuji panu Pipkovi za vstřícné jednání,lidský přístup a ochotu při vyřizování prodeje rodinného domku. Pokud budu potřebovat služby realitního makléře, s důvěrou se na pana Pipka obrátím.

 

Vlasta Vítková

Koupě bytu 2+kk ČB (p.Freyová)

Za 6. týdnů vlastníkem nemovitosti  /koupě bytu 2+kk/ jsem se stala díky paní Freyové   z realitní kanceláře ETAPA REALITY. Musím ocenit komplexní rozsah služeb, který mi byl poskytnut a celý obchod se tedy realizoval za poměrně krátkou dobu. Provázaný  a plný servis  obsahující právní, notářské služby, finanční poradce, bankovní ústavy, zkrátka všechny potřebné kontakty, které paní Freyová  zajistila,  byly pro mne velkým přínosem. Nemusela jsem se o nic starat.

Doporučení v oblasti realitního trhu je nejlepší způsob, jak vybrat kvalitní služby. Já doporučuji  paní Freyovou a ještě jednou děkuji za profesionální  a navíc velice příjemný přístup.

 

Lenka Matoušková

Prodej chalupy Blehov (p.Naidrová)

Dobrý den,
velmi bychom touto cestou chtěli poděkovat paní makléřce Naidrové, za perfektní a nad očekávání kvalitní práci - při prodeji rodinného domu - chalupy, zatížené hypotékou. Po mnoha zkušenostech s prodejem a prací jiných realitek, jsme k celé spolupráci vzhlíželi skepticky. Ovšem přístup paní Naidrové nás absolutně odzbrojil. Jedná se o zkušeného profesionála, ale především o velmi milého a ochotného člověka, který dokáže podpořit, pomoci a především vyřešit jakýkoli problém. 
Velmi děkujeme za nezapomenutelnou spolupráci.
 
S pozdravem Zemanovi

Koupě chalupy Blehov (p.Naidrová)

Dobrý den. S potěšením musím pochválit práci paní Naidrové, která byla v případě koupě nemovitosti velmi aktivní, bezchybná, pečlivá,velmi dobře mne informovala o formalitách, ze kterých jsem měl obavy, že se v nich nevyznám, ochotná a nutno zmínit, že vyhověla mým možnostem a pracovala i o víkendu. Za což jí patří mé díky. Přeji Vám víc takových makléřek a makléřů a mnoho Úspěchů.

Václav Roden

Prodej bytu 1+1 a koupě bytu 3+1 ČB (p.Pipek)

Realizací prodeje a zároveň koupě bytu, načasování všeho tak, aby bylo možné se rovnou přestěhovat, vyřídit všechny potřebné formality a dostát všem zákonným povinnostem - dle mého nadlidský úkol, navíc v omezeném časovém horizontu. Ne však pro pana Pipka z RK Etapa.

Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním a lidským přístupem. Vždy si našel čas, vše ochotně vysvětlil, všechno zařídil a nikdy, opravdu nikdy mu nechyběl úsměv na tváři.

I když prodej bytu a následná koupě bytu většího nebyla úplně jednoduchá záležitost, pan Pipek vše vyřešil velmi rychle a dal nám pocítit opravdu skvělý pocit z nadstandartního jednání.

Jsem velmi ráda, že jsem se s panem Pipkem setkala, a pokud bych v budoucnu řešila cokoli ohledně nemovitostí, určitě pouze přes něj.

Velice ho doporučuji a přeji si, aby na světě bylo víc lidí, jako pan Pipek....

 

IvanaŠebestová

Koupě bytu 3+1 Otavská ČB (p.Pipek)

V únoru 2015 jsme kupovali byt 3+1 v ulici Otavská 1055 v Českých Budějovicích. Koupě byla realizována přes makléře pana Roberta Pipka bez jakýchkoliv problémů. Pan Pipek vystupoval vždy profesionálně. Komunikace s ním, prohlídka bytu, schůzky, příprava dokumentace k převodu nemovitosti, praktické rady, to vše bylo vždy perfektní a rychlé. Poskytl nám komplexní servis, o němž se dá říci, že je v režimu „all inclusive“. Pokud bychom v budoucnu opět řešili nějakou nemovitost, určitě se na něj znovu rádi obrátíme. Pana Pipka můžeme vřele doporučit.
 
Helena Vordová

Prodej bytu 3+1 J.Bendy ČB (p.Pipek)

Dobrý den pane Pipku,

s Vaší prací jsem byla velice spokojená. Setkala jsem se s profesionálním přístupem, vstřícností a ochotou vyřešit jakoukoli situaci, která při koupi bytu nastala. Pracovní doba nehrála vůbec žádnou roli a mohla jsem se na Vás obrátit v kteroukoli hodinu. Tímto Vám velice děkuji.

Přeji hezký den

 

Valsová

Prodej bytu v Pelhřimově (p.Pipek)

Dobrý den,

děkuji p. Robertu Pipkovi z realitní kanceláře ETAPA za profesionalitu při  prodej bytu v Pelhřimově, za ochotu při úplném vyřízení souvisejících formalit.

Doporučuji ho za serióznost a důvěryhodné jednání .

 

L. Sehnal

Koupě pozemku Tábor (p.Naidrová)

Dobrý den,

v minulém roce jsme zakoupili pozemek na stavbu rodinného domu v Táboře, který nabízela Vaše realitní kancelář. Veškeré náležitosti jsme průběžně vyřizovali s realitní makléřkou paní Helenou Naidrovou. S potěšením mohu konstatovat, že paní Naidrová byla po celou dobu velmi vstřícná, ochotná, bezprostředně řešila naše připomínky a ochotně zodpovídala naše dotazy, popř. vyřídila vše, o co jsme ji žádali. S její prací jsme byli vždy plně spokojeni a mohu ji vřele doporučit ostatním, aby se na ni obrátili, pokud budou mít zájem prodat či koupit nějaké reality.

S pozdravem

Ingeborg Kliková

Prodej bytu J.Bendy ČB (p.Freyová)

Dobrý den,

 
Spolupráce s paní Freyovou pro mě byla neocenitelná především tím, že jsem se o nic nemusela starat. Paní Freyová jako jediný ze všech makléřů, kteří byt chtěli prodávat, se mnou byla v aktivním kontaktu - informovala mě o vývoji reakcí na inzerát a poradila s vhodnou úpravou ceny. Jakmile se kupec našel, vyřešila za mě veškerou administrativu a upozornila na věci, které musím dořešit.
 
Příjemný osobní přístup, zodpovědnost, dotahování věcí a spolehlivost - tyto vlastnosti bych očekávala u každého realitního makléře, reálně však mohu říci, že jsem se s nimi setkala jen u paní Freyové.
 
Vaší práce si opravdu cením, moc díky za Vaší pomoc.
 
Ať se Vám daří!
 
Lucie Chrástecká 

Prodej bytu 2+1 na sídlišti Šumava a převod bytu 3+1 ul.M.Horákové v ČB (p.Pipek)

Přístup p. Pipka je vysoce profesionální, odborník na svém místě, příjemné vystupování, 100% spolehlivý. Budu doporučovat všem, kteří chtějí prodávat a kupovat nemovitost !
 

Aberlová Petra

Prodej RD Ratibořské Hory (p.Pipek)

Při prodeji mého domu jsem oslovila pana Pipka z realitní kanceláře Etapa. Sdělila jsem mu své představy a pan Pipek už se o vše postaral. Dům byl prodaný za 1 týden. Zajistil prohlídky i právní služby. Vše odborně, ochotně, k mé úplné spokojenosti. Jeho služby bych určitě všem doporučila.
 

Eva Kovalčíková

Prodej RD Písek (p.Naidrová)

Realitní kancelář ETEPA je úžasná.

Jednala jsem s p.Helenou Naidrovou  s kterou je nádherná domluva, vždy mi vše vysvětlila a hlavně zařídila.  Jednala tak, jako když prodává vlastní domek a zařídila věci o kterých jsem vůbec nevěděla a je jich opravdu dost.
Našla mi dobrého kupce a jinak jsem se o prodej prakticky nestarala.
Mám s ní mnoho zkušeností jak s pronájmem bytu, s prodejem domu v Písku a s tím navazující koupě nového bytu v Praze.
Dále jsem se také na ní obrátila o pomoc pro dceru s převedením bytu a vyřízení hypotéky a vše dopadlo výborně.
Tímto jsem jí chtěla moc poděkovat a Realitní kancelář ETEPA vřele doporučuji.            

B.Kaufmanová

Prodej bytu Planá nad Lužnicí (p.Naidrová)

Dobrý den,

v loni jsem prodávala byt a dostala jsem doporučení na paní Naidrovou. Tak jsem to zkusila, první setkání proběhlo v pořádku, se vším mne seznámila a já se rozhodla, že to zkusím a dopadlo to velice dobře. Byt jsem prodala.
Byla jsem moc spokojená všechno běželo jak mělo a o všem jsem byla včas informovaná.
Proto vřele doporučuji všem.
Děkuji za spolupráci.
Csirková

Převod bytu 2+kk na sídlišti Vltava ČB (p.Freyová)

Paní Freyová z realitní kanceláře EtapaReality byla profesionální, ochotná vždy se domluvit na termínu jednání, který vyhovoval mě. Pomohla zajistit rychlé vyřízení prodeje bytu. A nesmím zapomenout její příjemné vystupování.
S pozdravem Krivackova

Prodej bytu 2+kk ul. Lipenská, ČB (p.Pipek)

Moje  reference stran pana Pipka jsou jen kladné s jeho prací jsem byl spokojen. Nemám co bych dál dodal a pakliže budu v budoucnosti něco prodávat, co se týče nemovitosti, určitě se na něj s radostí obrátím .

Karel Zámečník

Koupě pozemku Tábor (p.Naidrová)

Děkuji realitní kanceláři ETAPA a paní Naidrové za profesionalitu při koupi pozemku v
Táboře. Tuto realitní kancelář všem vřele doporučuji. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a vstřícnému jednání si dnes můžeme plnit sny. Vše proběhlo hladce v příjemné atmosféře a drobné komplikace byly rychle a k naší velké spokojenosti vyřešeny.

Děkuji paní Heleně Naidrové  J.P.

Prodej/převod bytu 3+1 M.Horákové ČB (p.Pipek)

 

Pan Robert Pipek, realitní makléř je člověk na svém místě. Setkala jsem se s profesionálním, velmi vstřícným přístupem. Pro každého klienta je radost spolupracovat s takovým realitním makléřem, který si získá vaší důvěru. RK můžu doporučit všem co potřebují profesionální nákup, nebo prodej své nemovitosti.

 

Edita Nalezená-Krčková

11 článků
2 strany
předchozí 1 2