O nás

Zvolte si typ nemovitosti

Jsme členy:

O nás - Realitní kancelář Etapa

Jsme realitní kancelář, která je sdružením samostatných realitních zprostředkovatelů. Neoháníme se velkým počtem nabraných zakázek, neboť dobře víme, že individuální přístup ke každému klientovi a ke každé nemovitosti je tím pravým klíčem k úspěšnému prodeji.
 
Víme, že byt či dům nekupujete, nebo neprodáváte každý den a je to pro Vás velké rozhodnutí. Podle toho také naše kancelář přistupuje k obchodům – s pečlivostí, profesionálně a zodpovědně.
 
Na klienty máme čas.
 
Na rozdíl od velkých realitních kanceláří, máme díky menšímu počtu klientů čas na každého, to znamená s každým klientem být v pravidelném spojení, abychom ho mohli informovat o průběhu prodeje, o odezvách zájemců atd.
 
Každou námi nabízenou nemovitost opravdu známe.
 
Tím, že nemáme v nabídce stovky, nebo snad tisíce nemovitostí, známe detailně každou námi nabízenou nemovitost. Máme o ní maximum informací, které předáme zájemcům.
 
Známe lokalitu
 
Specializujeme se na lokality, které dobře známe. To zejména z toho důvodu, abychom mohli zájemcům poskytnout informace nejen o dané nemovitosti, ale i o lokalitě ve které se nachází.
 
 
 
Naše realitní kancelář a její makléři jsou členy Realitní komory České republiky a proto se řídí a dodržuje etický kodex Realitní komory České republiky.

Etický kodex člena Realitní komory České republiky

Seznam etických zásad, podle kterých se řídí členové Realitní komory České republiky.

  • Člen Realitní komory České republiky svým vystupováním vždy jedná ve prospěch Realitní komory České republiky, kterou reprezentuje.
  • Člen Realitní komory České republiky jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy, stanovami Realitní komory České republiky a platnými právními normami České republiky.
  • Člen Realitní komory České republiky jedná vždy v zájmu klienta a hájí práva klienta. Mezi svými klienty nečiní rozdílů z důvodů rasových, náboženských, národnostních, ani politických.
  • Člen Realitní komory České republiky chrání důvěrné informace poskytnuté klientem, nebo informace, které se při jednání s klientem dozví, a to i po ukončení spolupráce.
  • Člen Realitní komory České republiky jedná vždy tak, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.
  • Člen Realitní komory České republiky je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení. Povinnosti mlčenlivosti založené tímto etickým kodexem může realitního makléře zprostit orgán komory a to jen podle stanov.
  • Člen Realitní komory České republiky spolupracuje s ostatními členy, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci vždy respektuje zásady profesní etiky, dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.
  • Člen Realitní komory České republiky nerealizuje obchodní nabídky svoje vlastní nebo nabídky členů své rodiny nebo osob blízkých, pokud s touto skutečností neseznámí klienta a své obchodní partnery.
  • Člen Realitní komory České republiky se neustále vzdělává a zdokonaluje ve všech oblastech realitn činnosti.
 

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz