Prodej nadstandardního bytu 3+1 o ploše 120m2 v ul. B.Smetany
v Českých Budějovicích
9.700.000 ,-
Prodej nadstandardního bytu 3+1 o ploše 120m2 v ul. B.Smetany v Českých Budějovicích
Nabízíme k prodeji nadstandardní byt v OV s dispozicí 3+1 o ploše 120 m2 v ulici B.Smetany v Českých Budějovicích.
Byt se nachází v 2NP bytového domu který prošel celkovou rekonstrukcí. Dominantou tohoto bytu je veliký obývací pokoj se vstupní chodbou ( 56 m2 ) s prostorným a moderním kuchyňským koutem . Z obývacího pokoje je přístup na velice pěkně umístěný balkon ( 2 m2 ), dále do ložnice ( 12 m2 ) se samostatnou koupelnou s vanou, toaletou a bidetem ( 4 m2 ) a také na zvýšené patro ( 6 m2 ), která se využívá k přespání návštěv. Z chodby je přístup do prostorné šatny ( 4,5 m2 ) , menší komory ( 1m 2) a dále do dětského pokoje ( 21 m2 ) ve kterém je též vybudované zvýšené patro ( 11 m2 ) využívané ke spaní . Z chodby se také vstupuje do druhé koupelny ( 3 m2 ) , tato koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. V obývacím pokoji a chodbě jsou velice pěkné a udržované parkety, v dětském pokoji je položen koberec a v koupelnách je položena dlažba.
Součástí bytu je také veliký dvou podlažní sklep ( 31 m2 ), který byl využíván jako posilovna a pánský pokoj.
Celý byt je velice světlý a dýchá pozitivní energií. Vzhledem k umístění v širším centru města je veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti 5 minut.
Byt je v osobním vlastnictví a koupi lze financovat pomocí hypotéčního úvěru. Kupní cena je včetně právního servisu a provize RK.